راهنمای برداشت از اکانت بروکر

راهنمای سایت

راهنمای برداشت از حساب ویندزور و دریافت معادل ریالی آن . برای برداشت از حساب ویندزور باید دو مرحله فرایند برداشت را انجام دهید که یک مرحله از سمت کابین شخصی در ویندزور و یک مرحله در سایت مجموعه کاربن انجام می شود
339868221ca140d69411ee79d07768f6.jpg


راهنمای برداشت از حساب 

برای برداشت از حساب ویندزور خود و تبدیل آن به ریال باید 2 مرحله زیر را انجام دهید:

1- ثبت درخواست در کابین شخصی خود در ویندزور

2- ثبت درخواست در پیشخوان کاربری خود در سایت کاربن

مرحله اول :

اولین مرحله ثبت درخواست خود در کابین ویندزور خود و اطلاع به ویندزور مبنی بر اینکه می خواهید از حساب خود برداشت کنید . در کابین شخصی خود در ویندزور به آدرس www.bibz.myuserhub.com  وارد شویددر صفحه اصلی  و قسمت پایین کابین شخصی خود گزینه Withdraw را انتخاب می کنیم و در فرم بعدی باید درخواست خود را ثبت نماییم . 

 

 

در قسمت  amount تعداد درخواستی خود برای برداشت از حساب ویندزورتان را وارد می کنید 

از قسمت provider گزینه internal transfer به معنی انتقال داخلی را انتخاب می کنید

در قسمت comment یا توضیحات به فارسی یا انگلیسی به ویندزور اعلام می کنید که مبلغ برداشتی را به اکانت ویندزور مجموعه کاربن به شماره 15452 به نام سیدامید رسمی (seyed umit rasmi)  واریز کنند . 

پس از ثبت درخواست برداشت در کابین شخصی خود در ویندزور باید منتظر بمانید تا کارشناسان ویندزور عملیات برداشت را انجام دهند و مقدار درخواستی از اکانت شما کسر و به اکانت مجموعه کاربن واریز گردد

 

 

مرحله دوم :

میتوانید برای حصول اطمینان از مقدار مورد نظر کسر شده از حساب ویندزور,  از طریق نرم افزارهای مربوطه  (برای مثال:  چک کردن حساب کاربری در نرم افزار (MetaTrader) استفاده نمایید. 
در پیشخوان کاربری خود در سایت مجموعه کاربن باید یک درخواست برداشت ثبت نمایید .
در ثبت درخواست برداشت در پیشخوان کاربری سایت مجموعه کاربن شماره اکانت خود که از آن برداشت انجام شده را انتخاب می نمایید همچنین شماره حساب بانکی که می خواهید مبلغ معادل ریالی برداشت به آن واریز شود را نیز از لیست حساب های بانکی خود انتخاب می نمایید 

 

 

خواهشمندیم به این نکات و قوانین حتما توجه ویژه داشته باشید :

1. لطفا دقت کنید در ساعات کاری اعلام شده (11.30 صبح الی 18) اقدام به عملیات برداشت از حساب کنید . 

2. بعد از اطمینان از مقدار برداشت شده و انتقال آن به حساب مجموعه کاربن, بلافاصله سفارش برداشت از حساب در سایت کاربن ثبت کرده تا در لیست تائید برداشت و  واریز بانکی قرار بگیرید .

3. حداقل مقدار برداشت 5$ میباشد و سقف مجاز نیز ندارد .

4. برداشت در سایت کاربن بدون کارمزد میباشد. طبق قوانین و سیاست های مجموعه کاربن: تسویه حسابهای بانکی طبق قیمت روز و هماهنگ شده در پشتیبانی سایت کاربن
محاسبه و به حساب بانکی صاحب اکانت واریز میشود .

5.خواهشمندیم حتما نسبت به ثبت کامل مشخصات حسابهای بانکیه خود از جمله شماره کارت, شماره حساب و شماره شبا, در بالای صفحه سایت, قسمت پیشخوان حساب ها, گزینه ثبت حساب بانکی جدید اقدام نمایید .
 توجه: کاربرانی مشخصات حسابهای بانکی آنها تکمیل نباشد, تسویه حساب بانکی برداشت مذکور به ناچار با تاخیر حداکثری انجام خواد شد.

 

لطفا در خصوص تسویه حسابهای ریالی این چند نکته را بخاطر بسپارید:  
▲ بدلیل محدودیت روزانه واریزهای بانکی, کاربرانی که دارای یکی از حسابهای بانکیه ملت و ملی هستن و کاربرانی که فاقد حسابهای بانکی مذکور هستن ولی مبلغ برداشتی آنها زیر سقف روزانه کارت به کارت میباشد, تا پایان ساعت کاری سایت, تسویه حساب بانکی آنها انجام خواهد شد.

▲  کاربرانی که فاقد حساب بانکیه ملت یا ملی هستن و مبلغ برداشت شده آنها بالاتر از سقف کارت به کارت میباشد, برداشت مذکور بصورت انتقال پایا انجام میشود.

▲ به این نکته توجه کنید واریز پول از طریق انتقال پایا درساعات اداری بانکها و موسسات مالی انجام میشود، و در ساعات غیر اداری به فردا موکول یا در روزهای غیرتعطیل انجام می پذیرد.

▲ خواهشمندیم سوالات بانکی خود را در خصوص قوانین یا ساعت دقیق واریز پول به حساب و نقل انتقال ریال, (جابجایی وجه از طریق پایا و ساتنا) 
سوالات خود را از پشتیبانیه 24 ساعته بانک مربوطه سوال فرمایید.


6. در صورت عدم ثبت سفارش برداشت در سایت کاربن,  برداشت مذکور تایید نشده و بلاتکلیف میماند تا ثبت سفارش برداشت در سایت انجام شود.

7. در صورت برداشت در ساعات غیر کاریه سایت کاربن, تایید و واریز بانکی سفارش مذکور به روز بعد موکول یا در ساعات کاری سایت انجام خواهد شد.

8. در صورت کسر نشدن برداشت موردنظر, به پشتیبانیه سایت ویندزور ایمیل بزنید و علت تاخیر انتقال داخلی را جویا شوید.. زمان تقریبی کسر شدن از حساب کاربری بستگی به عملکرد ویندزور دارد . 
در صورت تمایل, به زبان پارسی نیز میتوانید ایمیل بزنید و به زبان پارسی نیز پاسخ خواهند داد . 

9. برای اطلاع از قوانین و مقررات سایت ویندزور و مشاوره در مورد ترید یا پیشینی قیمتها یا معاملات فقط و فقط با پشتیبانیه سایت ویندزور بروکر به آدرس ایمیل درج شده در پایین صفحه مراجعه کنید
و از پرسیدن این قبیل سوالات از اپراتورهای پشتیبانیه سایت کاربن جدا خودداری کنید.
ایمیل پشتیبانی سایت ویندزوربروکر:
support@windsorbrokers.com


سایت کاربن آماده پاسخگویی به تمامی مشکلات و راه حل های داخل سایت کاربن هستند و با صبر حوصله به تمامی سوالات
در خصوص مجموعه کاربن جواب خواهند داد, پیشاپیش از صبر و بردباری شما کمال تشکر را داریم .