راهنمای کاربران جدید

راهنمای سایت

با سلام و خوش آمد گویی  و تشکر بابت انتخاب مجموعه کاربن ، لطفا برای حواله واریز یا شارژ حساب و برداشت از اکانت خود در بروکر ویندزور راهنمای ذیل را با دقت مطالعه نمایید

با سلام و خوش آمد گویی  و تشکر بابت انتخاب مجموعه کاربن ، لطفا برای حواله واریز و برداشت به بروکر ویندزور اقدامات ذیل را انجام دهید :

ثبت نام و  تکمیل پروفایل :

1.  ورود به سایت کاربن به آدرس www.CarbonXe.com

2.  عضویت در سایت  (بخش عضویت)

3.  ورود به سایت و پیشخوان مشتری

4. تکمیل پروفایل کاربری شامل اطلاعات حساب بانکی ، اطلاعات اکانت بروکر ، بارگذاری تصویر کارت ملی

 

 : مراحل ثبت سفارش حواله (واریز ، برداشت)

1. ورود به پیشخوان کاربری و انتخاب گزینه های ثبت سفارش واریز و ثبت سفارش برداشت  بر اسا نوع درخواست 

2. در پروفایل سفارش در سفارش های واریز ، کلیک بر روی درخواست شماره حساب (در صورتی که قصد پرداخت وجه سفارش را طی دو ساعت آینده دارید کلیک کنید در غیر اینصورت هر زمان که قصد واریز وجه سفارش را داشتید درخواست شماره حساب نمایید)

3. پس از درخواست شماره حساب و تخصیص شماره حساب به سفارش شما توسط سیستم با رفرش کردن صفحه پروفایل سفارش می توانید شماره حساب را مشاهده نمایید . لازم به ذکر است پس از تخصیص شماره حساب به سفارش شما ایمیل اطلاع رسانی به آدرس ایمیل کاربری شما ارسال می گردد .

4. واریز پول به حساب بانکی تخصیص داده شده  به سفارش از حسابهای بانکی صاحب اکانت (واریز پول از حساب های متفرقه باعث لغو سفارش و برگشت وجه واریزی طی 72 ساعت به حساب مبدا می گردد)

5.بارگذاری تصویر رسید واریز بانکی در پیشخوان کاربری و در بخش بارگذاری رسید جدید (توجه داشته باشید تا زمان بارگذاری و ارسال رسید سفارش شما در حالت انتظار قرار داد و ارسال رسید در پیشخوان کاربری برای شارژ اکانت شما الزامی است)

نکات بسیار مهم (توجه) !!!!

-هنگام نگارش رسید بانکی, چه داخل شعبه و چه پرداخت آنلاین در قسمت "توضیحات" و یا "بابت" حتما گزینه "بدهی" درج گردد در غیر اینصورت مبلغ واریزی طی 24 تا 72 ساعت به حساب مبدا برگشت داده خواهد شد .

-هر سه مرحله ثبت سفارش می بایست در یک روز انجام شود. سفارش های معلق و تکمیل نشده در پایان روز لغو می گردد .

-قیمت و سفارش ثبت شده به همراه شماره حساب واریز بانکی , در پروفایل سفارش مشتری , فقط و فقط تا پایان ساعت کاری مجموعه کاربن اعتبار دارد 

-واریز پول از طریق انتقال "پایا" در ساعات اداری بانکها انجام میشود و واریز در ساعات غیر اداری بانک ها به اولین روز کاری آینده موکول می گردد

-تا زمان واریز مبلغ سفارش به حساب های مجموعه کاربن امکان شارژ اکانت شما مقدور نیست و لازم به ذکر است که مبنای قیمت محاسبه سفارش بر اساس زمان واریز پول به حساب های مجموعه کاربن  می باشد

-برای اطمینان از تاریخ و ساعت دقیق واریز به حسابها ی بانکی می توانید با پشتیبانی تلفنی 24 ساعته بانک خود تماس حاصل  نمایید که پس از گرفتن شماره پیگیری حواله واریزی , روز و ساعت دقیق واریز پول به حساب مقصد را به شما اعلام میکنند.

-هرگونه سوالات در خصوص  اطلاعات بانکی شامل زمان واریز حواله  ، سقف واریز  و برداشت و . . . . با پشتیبانه بانک تماس فرمایید و از مطرح کردن این سئوالات با پشتیبانی مجموعه کاربن خودداری فرمایید..

-توجه داشته باشید که به هر سفارش شماره حساب جداگانه تخصیص داده می شود لذا از واریز مبلغ سفارش خود به حساب های قبلی که در سفارش های قبل به شما اعلام شده است خودداری نمایید در غیر اینصورت مبلغ واریز شده قابل برگشت نمی باشد. 

-حداقل شارژ اکانت برای بار اول 100دلار و از دفعات بعد بالای 10دلار میباشد لذا به درخواست های کمتر مقادیر ذکر شده رسیدگی نخواهد شد

-رعایت قوانین و مقررات درج شده در سایت برای پیشگیری از هرگونه ابهام و اشتباه برای مشتریان و  مجموعه کاربن میباشد

-قیمت اعلام شده در سایت و کانال مجموعه کاربن تا پایان همان روز اعتبار دارد و مبلغ حواله بر اساس قیمت لحظه ای زمان واریز پول به حساب مجموعه کاربن محاسبه می گردد .

-ساعات کاری مجموعه کاربن  ساعت 11:30 تا 6 عصر روز های دوشنبه الی پنج شنبه و 12 الی 16 روز جمعه  است و در روز های شنبه و یکشنبه, با توجه به تعطیلی شرکت ویندزور و بازار فارکس مجموعه کاربن نیز تعطیل می باشد و کارشناسان مجموعه پاسخگوی پیام های شما عزیزان نمی باشند.

 

پل های ارتباطی  با پشتیبانی مجموعه کاربن

1- ارتباط از طریق گفتگوی آنلاین در پیشخوان کاربری و در ساعات کاری مجموعه کاربن

2- ارتباط از طریق شماره های واتس آپ مجموعه کاربن به شماره   00905396322014   و   00905551913525

3- ارتباط  از طریق آیدی تلگرام مجموعه کاربن @Carbon110 و کانال تلگرامی  @KarnoXe

4- ارتباط از طریق آدرس ایمیل مجموعه کاربن به آدرس info@carbonxe.com
        

 

 

WhatsApp Link: ➽ https://api.whatsapp.com/send?phone=+905396322014

 

 

          Website: ➽ https://www.carbonxe.com
           Email: ➽ info@CarbonXe.Com
            Website Support Id: ➽ @FarjadSupport
             WindsorBrokers Support: ➽ support@windsorbrokers.com

 

                   

 

 

برای اطلاع از نرخ و قوانین مربوط به کسر کار کارمزدها, بر روی لینک زیر کلیک کنید .

https://www.carbonxe.com/guide/9